Güncel Projeler

Batı Karadeniz'in en gelişmiş ve sanayi şehri olan Ereğli'nin tek AVM si olan Özdemirpark AVM, 60 ulusal markası ile MALLMARTTURK yönetimindedir.

www.ozdemirpark.com

Güney Doğu'nun tarım başkenti Siirt'in tek AVM'si olan Anderapark AVM, 48 ulusal markası ile MALLMARTTURK yönetimindedir. 

https://www.facebook.com/anderaparkavm/

KOZLUPARK AVM

Aquaparkı, Midilli Parkı, Göleti, Su gösterileri havuzu ile Türkiye'deki ender projelerden olan KOZLUPARK AVM, açık hava konsepti ile Zonguldak'da MALLMARTTURK yönetimindedir.

https://tr-tr.facebook.com/Kozluparkavm/

ALAŞEHİR PRESTİJ

Türkiye'nin üzüm deposu, son yılların gözde termal enerji yatırım bölgesi olan Manisa Alaşehir'in tek alışveriş merkezi ALAŞEHİR PRESTİJ çok yakında hizmete girecek. MALLMARTTURK'ın kiralama sürecini yürüttüğü proje 165 konut ile birlikte Alaşehir'in en büyük gayrimenkul projesidir. 

www.alasehirprestij.com

EMPORIA AVM - ANKARA

Bölgesel ticaret merkezi olarak civarın ilk ve tek cazibe merkezi olmayı hedefleyen EMPORİA AVM, Yapracık ve Turkuaz toplu konut projelerinin de tek AVM si olarak 90.000 nüfusa hizmet verecektir. 20-1.800 m2 arasında 113 mağazanın kiralanmasına başlanmıştır. 

http://emporiaavm.com

KKTC'nin ilk AVM olan 1001 Airport Mall, 2014 yılında faaliyete geçmiştir. Tamamen Trkiye'den giden ulusal markalar ile marka karmalı oluşturulmuştur. Toplam 45 mağaza ile adanın hem halkına hem de turistlerine AVM kolaylığını sunmuştur. 

Ankara'nın 2., Türkiye'nin 6. büyük AVM si olan Kentpark AVM, 2010 yılında açılmıştır. İnşaat aşamasıdan 2013 yılına kadar toplam 7 yıl süre ile kiralama, pazarlama ve işletme yönetimini yaptığımız Kentpark AVM, bu süre içerisinde 5 uluslararası, 2 ulusal ödül kazanmıştır. En önemli ödülü ise 2012'de Avrupa'nın en iyi alışveriş destinasyonu ödülüdür. Ayrıca, Kentpark AVM ile Türkiye'ye ilk defa gelen markalar yanında bir çok markada ilk defa Ankara'ya Kentpark ile girmişlerdir. 

logo.jpg
45PARK AVM - MANİSA

Ege'nin zengin şehri Manisa'nın en kalabalık merkez ilçesi olan Yunusemre'de yer alan 45PARK AVM, 7.000 m2 kiralanabilir alanı ve markaları ile 150.000 nüfusa kıymetleri markaları ile MALLMARTTURK İşletme yönetimi ile hizmet vermektedir. 

Çelikpark_Logo.png

Samsun'un en verimli topraklarına sahip ilçesi Bafra'da yer alan Çelikpark AVM, 14.000 m2 kiralanabilir alanı ve muhteşem marka karması ile 2015 yılından bu yana hizmet vermektedir. Kiralama ve işletme yönetimi MALLMARTTURK tarafından yapılmaktadır.

logo.png
LOGO 350x200.png
EMPORIUM OUTLET AVM - DENİZLİ

Alışverişi ve lezzeti yola getiren AVM olarak tanımlayabileceğimiz Emporium Outlet AVM, önünden geçen günlük 25.000'e yakın araç trafiği ile Antalya-Muğla-Ankara-İstanbul aksında çok önemli bir yol üstü AVM misyonu üstlenmiştir. Kiralama ve işletme yönetimi MALLMARTTURK tarafından yapılmaktadır.

UNIPORT AVM - ÜNYE - ORDU

Ordu'nun en şirin ve varlıklı kenti Ünye'nin tek AVM'si olan Uniport AVM kurumsal marka karması ve şehrin kalbindeki lokasyonu ile hem markaların hem de bölgesinin cazibe merkezidir.

D-100 FLORA  AVM - İZMİT

İzmit'in ilk AVM'si olan Körfez Center AVM'nin tamamen restore edilerek çağının ötesinde bir mimari ile perakende sektörü ve müşteri ile buluşmasına az kaldı.